SZKOŁY pełne TALENTÓW

Szanowni Państwo,

nasza szkoła bierze udział w akcji "SZKOŁY pełne TALENTÓW" organizowanej przez sieć sklepów Lidl.  Akcja polega na przekazaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz szkoły. Zebrane Talenciaki szkoła będzie mogła wymienić na nagrody.

Aby otrzymać kupon - Talenciaka należy zrobić zakupy za min. 50zł (w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc) w sklepie stacjonarnym Lidl. Przy kasie dostanie się kupon.

Talenciaka można przekazać szkole na dwa sposoby:

1) Wrzucić otrzymany kupon do specjalnego pudełka (z logiem akcji). Pudełka znajdują się: w dyżurce szkolnej i na półpiętrze w przedszkolu.

2) Rejestrując kupon na stronie lidl.pl/Szkoły - należy odszukać naszą szkołę i aktywować Talenciaka wykorzystując kod numeryczny lub skanując unikalny kod QR.

Dodatkowo każdy Talenciak przekazany szkole to los w Wielkiej Szkolnej Loterii, w której nagrodami są m.in. wyposażenie pracowni komputerowej, podłoga multimedialna, zestaw botów edukacyjnych.

Talenciaki za zakupy można otrzymać do 13.11.2022.

Zapraszamy do włączenia się w akcję i wspólnego zbierania Talenciaków dla naszej szkoły.