Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zielonce informuje, że w dn. 12 grudnia 2016 r.
w SP nr 2 w Kobyłce o godz. 17.00 odbędzie się konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w cyberprzestrzeni - zagrożenia świata wirtualnego”,

organizowana przez PP-P w Zielonce.

Konferencja dedykowana jest rodzicom i pracownikom oświaty z terenu powiatu wołomińskiego.

Konferencja ma na celu:

• Poszerzenie świadomości rodziców nt .zagrożeń świata wirtualnego .
  • Uświadomienie rodzicom wpływu nadmiernego korzystania z cyberprzestrzeni na rozwój poznawczy i emocjonalno-społeczny dzieci i młodzieży.
  • Zachęcenie rodziców i nauczycieli do większej kontroli aktywności wirtualnej małoletnich.
  • Przedstawienie możliwych działań profilaktycznych ze strony rodziców i nauczycieli.
  • Zainspirowanie adresatów do poszukiwania alternatywnych dla aktywności w cyberprzestrzeni sposobów spędzania czasu i realizowania potrzeb   młodych ludzi w świecie realnym.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.