Zima w mieście 2019/2020

Od 20.01.2020 r ruszają zapisy na akcję "Zima w mieście". Karty kwalifikacyjne do pobrania na stronie szkoły (zakładka "Dla rodziców") oraz w świetlicy szkolnej. Dla uczniów przygotowujemy zajęcia artystyczne, profilaktyczne, sportowe, wyjścia do kina oraz wycieczki do sal zabaw, muzeów, na wystawy, basen itp.

Szczegółowy harmonogram jest w trakcie ustalania i będzie dostępny w późniejszym terminie. Zajęcia będą odbywały się w godzinach 7.30 - 14.30.  Koszt uczestnictwa w jednym tygodniu akcji to 130zł. Wypełnione karty należy składać do dnia 24.01.2020r. O zakwalifikowaniu się ucznia na zajęcia "Zima w mieście decyduje kolejność zgłoszeń (dostarczony wniosek i wniesiona opłata za udział w akcji dziecka).

Szczegółowe informacje i zapisy u p. Sylwii Kotowskiej w świetlicy szkolnej.