11 Listopada Święto Niepodległości

Wychowanie do wartości przez kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych, PATRIOTYZM -KULTURA NARODOWA –TRADYCJA: Jestem dobrym kolegą, uczniem, kobyłczaninem i Polakiem, to hasła, które  towarzyszą całej społeczności szkolnej również  w  bieżącym roku szkolnym.

W ramach obchodów 101 - lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, Samorząd Uczniowski ogłosił akcję dekorowania klas w barwach biało – czerwonych. Konkurs klasowy na najpiękniej udekorowaną salę lekcyjną miał na celu uświetnienie obchodów święta Odzyskania Niepodległości - 11 Listopada oraz zaangażowanie całej społeczności szkolnej w obchody święta narodowego.

Uczniowie wykonywali ozdoby i plakaty związane z naszymi barwami narodowymi. Prace posłużyły do wykonania dekoracji sal i korytarzy szkolnych.

Zapraszamy do oglądania galerii.