Zbiórka dla Kombatantów z Kresów Wschodnich i polskich dzieci na Białorusi

Zawsze ilekroć się uśmiechasz do swojego brata i wyciągasz do niego ręce jest BOŻE NARODZENIE (…)
Zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei więźniom, tym, którzy są przytłoczeni ciężarem fizycznego, moralnego i duchowego ubóstwa jest BOŻE NARODZENIE.”
                                                                           Św. Matka Teresa z Kalkuty
 Szanowni Państwo!
Składamy serdeczne podziękowania za włączenie się w zbiórkę Bożonarodzeniową dla Kombatantów z Kresów Wschodnich i polskich dzieci na Białorusi. Za otrzymane produkty, kartki, za zaangażowanie i serce włożone w przygotowanie paczek DZIĘKUJEMY.
Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosą radość, pokój, nadzieję, a Nowonarodzony niech hojnie obdarza swoimi Łaskami.
Z wyrazami wdzięczności koordynatorzy zbiórki- Zespół Katechetyczny.