Biegi przełajowe

28 września 2021 zostały przeprowadzony Finał Powiatu w Indywidualnych biegach przełajowych. Zawody zostały rozegrane w Parku Dębinki w Zielonce. Do rywalizacji przystąpiło ponad 500 zawodników z 23 szkół powiatu wołomińskiego.
Uczniowie naszej szkoły w trzech kategoriach zajęli czołowe lokaty. Zwycięzcą w kategorii chłopcy rocznik 2011 został uczeń klasy 4c Olędzki Seweryn, a w kategorii chłopcy rocznik 2010 Mateusz Godlewski z klasy 5c. Srebrny medal w kategorii dziewczęta rocznik 2008 zdobyła uczennica klasy 6a Dołęgowska Julia. Najlepsza trójka z każdego biegu otrzymała pamiątkowe medale z rąk Pana Burmistrza Miasta Zielonka. Siedmioro uczniów naszej szkoły uzyskało awans do zawodów międzypowiatowych.
Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom startu w zawodach i życzymy udanej rywalizacji na kolejnym poziomie.
Rozegrano również Finał Powiatu w Biegach sztafetowych. Niestety tym razem o włos od podium nasza sztafeta zajęła 4 miejsce.

Indywidualne Biegi Przełajowe
Złote medale: